اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی

اقامت تمکن مالی یونان

موضوعات

تمکن مالی یونان
تاریخ بروزرسانی: اسفند ماه 99

تمکن مالی یونان 2021

در سال ۲۰۲1 پیشنهادات اخذ اقامت تمکن مالی یونان خیلی بیش از پیش به مراتب بیشتر شده است بسیاری از شهروندان کشور های مختلف برای دریافت اخذ ویزای دیگر کشورها از طریق تمکن مالی اقدام میکنند و اینجا هلدینگ کاروانیک می خواهد به صورت جامع و کامل به این نوع ویزا اختصاص دهد.

تمکن مالی چیست ؟

تمکن مالی یعنی شخص متقاضی از ثبات مالی خوبی برخوردار است به نحوی که می تواند از پس هزینه های زندگی خود و خانواده خود در طی مدت اقامت در کشور مقصد برآید و نیز نیازی به کار کردن در کشور مقصد یونان و درآمدزایی در آن را ندارد و صرفاً برای اخذ اقامت کشور یونان و به دنبال آن استفاده از مزایای حوزه شنگن می باشد، همان طور که می دانید یونان عضو اتحادیه اروپا و حوزه شینگن میباشد.

روش اخذ اقامت

این نوع روش اخذ اقامت در بین افرادی که از وضع مالی خوبی بهره‌مند هستند و درآمد بالایی دارند بسیار محبوب گشته است چرا که در مرحله اول اقامت دائم این کشور و پس از آن پاسپورت کشور یونان را دریافت می‌کنند این یکی از سریع ترین و بی دغدغه ترین راههای دریافت ویزای کشور یونان که عضو حوزه شینگن می باشد است.

یکی از محاسن کشور یونان اینست که نیاز به حضور در کشور در حین اقامت وجود ندارد یعنی الزامی نیست که مدتی را در این کشور حضور داشته باشید مثل کشور اسپانیا که باید ۶ ماه در سال را در کشور مقصد سپری کنید و این خود یک آپشن بسیار مثبت در کشور یونان می باشد.

دومین حسن اخذ اقامت تمکن مالی یونان اینست که شما به اتفاق خانواده خود (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) مشمول دریافت کارت اقامت یونان خواهید شد.

مراحل دریافت اقامت مالی

در مرحله اول هلدینگ کاروانیک یک ویزای توریستی تایپ C برای شما فراهم می کند و زمانی که وارد خاک کشور یونان شدید پس از دریافت کد ملی و افتتاح حساب به مبلغ بین ۲0000 تا 25000 یورو انجام می شود، متذکر می‌شوم این مبلغ فقط و فقط در حساب شخصی متقاضی واریز می‌شود و می‌ماند نه در حساب  هلدنیگ کاروانیک  نه نماینده ما و نه حتی نماینده و وکلای یونانی ما.

سپس ویزای تایپ D می باشد و بدان معناست که با درخواست شما موافقت بعمل آمده و اقامت شما پذیرفته شده است در این مرحله نمایندگان هلدینگ کاروانیک شما را تا گرفتن یک ملک جهت اجاره همراهی می‌کنند و در نهایت کار منتج به صدور کارت اقامت می شود.

اگر با خانواده محترمتان قصد مهاجرت دارید پس از سفر به یونان باید انگشت نگاری شوند تا بتوانند کارت ابی blue paper خود را دریافت نمایند.

  •  

روند کاری اخذ اقامت در یونان

پرونده و روند کاری حدود ۲ تا ۳ ماه زمان می برد

مدارک مورد نیاز برای تمکن مالی

  1. ارائه گواهی عدم سوء پیشینه متقاضی و همراهان
  2. شناسنامه متقاضی و اعضای خانواده وی
  3. شش قطعه عکس به متقاضی و اعضای خانواده وی
  4. گواهی شغلی سرپرست
  5. مدارکی که اثبات میکند شخص متقاضی از وضع مالی خوبی برخوردار است
  6. پاسپورت معتبر
  7. اخذ ویزا از سفارت کشور مبدا

*همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل با مشاوران هلدینگ کاروانیک تماس گرفته و از سایر جزئیات اقامت فرانسه و  خدمات دیگر هلدینگ از جمله خرید ملک در پرتغال، خرید ملک در فرانسه، تحصیل در پرتغال، مطلع شوید.

اطلاعات مورد نیاز یونان

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی شرایط مهاجرت ویزای توریستی هلدینگ کاروانیک
اخبار و منابع
admiiin

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی یونان و پرتغال و مقایسه شرایط و هزینه های ان توسط کارشناسان خبره هلدینگ مهاجرتی کاروانیک

بیشتر بخوانید »
اخبار و منابع
admiiin

اخذ اقاما یونان و اسپانیا و مقایسه شرایط و بررسی هزینه های هر کدام با یکدیگیر و مزایا و معایب آن ها توسط کارشناسان خبره

بیشتر بخوانید »
اخبار و منابع
admiiin

اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی و شرایط و ضوابط آن و همچنین هزینه های مربوط به خرید خانه در کشور یونان و شرایط خرید و اجاره خانه

بیشتر بخوانید »