پذیرش تحصیلی از دانشگاه ماستریخت هلند

موضوعات

پذیرش تحصیلی | دانشکاه ماستریخت دارای مجموعه ای متنوع از کارمندان دانشگاهی است که ترکیبی منحصر به فرد از دانش آکادمیک و تجربه گسترده بین المللی را ارائه می دهد. این به آنها امکان می دهد مفاهیم نظری را در فرهنگ های مختلف تجاری استفاده کنند و کلاسهایی را تشکیل دهند که از چندین ملیت مختلف تشکیل شده است. نقطه قوت کارکنان دانشگاهی ما این است که آنها می توانند این ملیت ها را در جستجوی راه حل های تجاری دور هم جمع کنند ، اما همچنین به دانشجویان می آموزند که چگونه با جستجوی راه حل هایی در فرهنگ های تجاری “بیگانه” ، خارج از چارچوب فکر کنند. اعضای هیئت علمی ما در انتشار تحقیقات خود در مجلات علمی و مقالات و ارائه مقالات و مشارکت در کنفرانس های دانشگاهی در سراسر جهان فعال هستند

شرایط و روند پذیرش

  • رزومه شخصی / CV نشان دهنده حداقل سه سال یا بیشتر سابقه کار مربوطه ، پس از مدرک لیسانس شما
  • مدرک کارشناسی از دانشگاه معتبر و همچنین کارنامه
  • دو نامه کارفرما (درخواست مرجع می تواند مستقیماً از طریق پورتال برنامه ما ارسال شود) 
  • انگیزه نامه: > دستورالعمل نامه انگیزه
  • اثبات مهارت انگلیسی: > الزامات مهارت انگلیسی
  • کپی گذرنامه یا شناسنامه اتحادیه اروپا (معتبر در تاریخ شروع برنامه شما)
 

سپس مدارک کامل بررسی می شوند.  مدارک تحصیلی را می توان به انگلیسی ، هلندی ، فرانسوی یا آلمانی ارسال کرد ، زبان ترجیحی انگلیسی است. سایر اسناد باید به زبان انگلیسی باشد.

پرونده ها بلافاصله پس از دریافت پردازش می شوند. با این حال ، لطفا توجه داشته باشید که آخرین مهلت درخواست  15 ژوئیه (برای ساکنان غیر اتحادیه اروپا) و 15 سپتامبر (برای ساکنان اتحادیه اروپا) است. مهلت درخواست برای دریافت  4 نوامبر (برای ساکنان غیر اتحادیه اروپا) و 7 دسامبر (برای ساکنان اتحادیه اروپا) * است. هر برنامه به صورت جداگانه پردازش می شود. هیئت پذیرش فارغ التحصیلان بر اساس عملکرد قبلی علمی داوطلب ، تجربه کاری و دستاوردها و اهداف کلی تصمیم می گیرند. ما در اسرع وقت تصمیم هیئت پذیرش را به شما اطلاع خواهیم داد.

* کلیه درخواست های ژانویه 2021 دریافت شده پس از مهلت اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا به صورت موردی بررسی می شود و هزینه درخواست دیررس می تواند اعمال شود.

اگر داوطلبان نتوانند کلیه شرایط را برآورده کنند یا اگر مشخص شود که پذیرش از طریق استفاده از اطلاعات جعلی ، تغییر یافته یا تزئین شده بدست آمده است ، MSM این حق را برای خود محفوظ می دارد.

مرحله دوم دانشگاه ماستریخت مصاحبه را بصورت حضوری، تلفنی و یا اسکایپ انجام می دهد. مرحله سوم پس از پرداخت قسط اول شهریه و قبل از شروع برنامه MBA ، چهار دوره سطح بندی آنلاین (حسابداری ، امور مالی ، آمار و اقتصاد) لازم است. متناوباً ، اگر GMAT (آزمون پذیرش مدیریت فارغ التحصیل) را با نمره 600 یا بالاتر یا GRE با نمره معادل) به پایان رسانده باشید ، از دوره های تسطیح چشم پوشی می شود.

مراحل ویزا و اجازه اقامت

MSM حداقل اسناد زیر را از شما می خواهد:
1  کپی پاسپورت . گذرنامه شما باید حداقل یک ماه بیشتر از مدت برنامه ای که در آن ثبت نام کرده اید معتبر باشد.
2  شواهدی از منابع مالی کافی . شما باید بتوانید ثابت کنید که حداقل 900 یورو در ماه برای اجاره ، غذا و بیمه دارید. MSM به شما در مورد چگونگی انجام این کار اطلاع می دهد.

کپی های معتبر از مدرک تحصیلی و رونوشت . درصورتی که در مراحل پذیرش فقط کپی یا اسناد موقت ارسال کرده اید.
اثبات اولین پرداخت. برای شروع روند ویزا ، شما باید مدارک پرداختی برای قسط اول شهریه و همچنین هزینه های مورد نیاز دیگر را ارائه دهید (مبالغ دقیق توسط دفتر پذیرش تأیید می شود.)

اگر همه اسناد شرایط را داشته باشند پیامی دریافت خواهید کرد.

MSM درخواست ویزا شما را شروع می کند. اداره مهاجرت و تابعیت هلند (IND) برای رسیدگی به درخواست شما حدود 4 هفته زمان نیاز دارد. به محض انجام این کار ، از طریق ایمیل اعلانی دریافت خواهید کرد.

شما با سفارت هلند در کشور خود قرار ملاقات می گذارید. در آنجا باید عکس پاسپورت را ارسال کنید و اثر انگشت خود را ثبت کنید. پس از آن ویزای خود را دریافت خواهید کرد. پس از ورود به هلند اجازه اقامت خود را دریافت خواهید کرد. لطفا توجه داشته باشید! سفر خود به هلند را تا زمان دریافت ویزا رزرو نکنید.

پس از پذیرش در ماستریخت

  1. MSM به شما اطلاع می دهد که کجا و چه موقع می توانید اجازه اقامت خود را تحویل بگیرید.
  2. MSM به نظارت بر پیشرفت تحصیلی شما ادامه خواهد داد.
  3. MSM می تواند در هر یک از شرایط زیر ویزای دانشجویی شما را لغو کند:

* در صورت عدم موفقیت در پیشرفت تحصیلی ،
* در صورت عدم ارائه کلیه مدارک مورد نیاز برای تکمیل پذیرش خود در برنامه دوره . اگر هر یک از اسناد پذیرش یا اسناد درخواست ویزا شما به هر روشی تغییر یافته ، جعلی یا جعلی باشد.

 

رشته های موجود در دانشگاه ماستریخت

کارآفرینی
تجارت بین المللی و توسعه پایدار
حسابداری و مالی
اقتصاد دیجیتال
مدیریت زنجیره تامین
تخصص های متمرکز بر صنعت 
مدیریت بهداشت و درمان
مدیریت ورزشی
مدیریت بخش عمومی
 

اگر می خواهید پروسه مهاجرت و دریافت ویزا را سریع و با اطمینان خاطر انجام دهید کار را به موسسه مسافرتی کاروانیک بسپارید. همکاران مشاوران مجرب ما، با تجربه پرونده مهاجرت تحصیلی موفق، مراحل دریافت ویزای تحصیلی را به انجام می رسانند.

چکیده مطالب

1Question #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
2Question #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

اطلاعات مورد نیاز هلند

اقامت پزشکی کره جنوبیاخذ اقامت کره جنوبی از طریق تحصیل پزشکی مهاجرت کاری به کره جنوبی مهاجرت به کره جنوبی از طریق پذیرش تحصیلی پزشکی هلدینگ کاروانیک
اطلاعات کره جنوبی
حسین آردم

عناوین شرایط عمومی تحصیل و پذیرش اقامت پزشکی کره جنوبی اقامت پزشکی کره جنوبی  و دندانپزشکی در کره جنوبی مزایای خوبی دارد. مثلاً در این کشور

بیشتر بخوانید »
اقامت کاری کره جنوبی مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار اقامت کره جنوبی از طریق کار شرایط کاری کره جنوبی شرایط کار و استخدامی کره جنوبی هلدینگ کاروانیک
اطلاعات کره جنوبی
حسین آردم

عناوین اقامت کاری کره جنوبی شرایط ویزای کاری کره جنوبی به دلیل تنوع در انتخاب شغل و استخدامی اخذ اقامت کره جنوبی از طریق کار و

بیشتر بخوانید »
هزینه زندگی در انگلستان مخارج زندگی در انگلیس میزان تمکن مالی لازم برای زندگی در انگلیس میزان درآمد لازم برای زندگی در انگلستان هلدینگ کاروانیک
اطلاعات انگلیس
حسین آردم

عناوین هزینه زندگی در انگلستان  و بررسی جزئیات آن هزینه زندگی در انگلستان ، شهریه دانشگاه و میزان درآمد در انگلستان به صورت علمی در این

بیشتر بخوانید »