ویزای کار اسپانیا2021

اقامت کاری اسپانیا 2021

موضوعات

یکی از کم هزینه ترین روشهای اقامت معمولا اقامت از طریق کار می باشد. اقامت کاری اسپانیا نیز مانند دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اعضای اتحادیه اروپا بلامانع می باشد ولی برای کشورهای خارج از اتحادیه اروپا نیاز به مجوز ورود دارد. که کشور ایران نیز مانند دیگر کشورها شاملش میشود. که با دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای اسپانیایی امکان پذیر می باشد.

چگونگی دریافت پیشنهاد کاری

در کشور اسپانیا برای یافتن کار باید یک کارفرمای اسپانیایی یافت که دارای شرکتی ثبت شده باشد که مالیات خود را به دولت اسپانیا پرداخت می نماید. و پس انتشار 3ماهه آگهی کار در اسپانیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا موفق به یافتن فرد متخصص مورد نظر نشده و نیاز به استفاده از نیروی کاری خارجی و بین المللی دارد بنابراین با دریافت چنین پیشنهاد شغلی از سوی او امکان دریافت ویزای کاری برای خارجیان فراهم میگردد.

پیدا کردن کارفرمایی که بدون مصاحبه حضوری حاضر به پیشنهاد کاری باشد تقریبا غیرممکن است ولی با استفاده از تکنولوژی و متخصصین هلدینگ مهاجرتی کاروانیک این امر شدنی است.

چگونگی پیدا کردن کارفرما

برای یافتن کار در اسپانیا نیاز به یک کارفرما در اسپانیا دارید برای یافتن آن از یک رزومه خوب و قوی به زبان اسپانیایی استفاده کنید و تمامی جوانب آن هم در نظر بگیرید. از جمله سوابق تحصیلی، سوابق شغلی، مهارتهای شغلی و فردی و علاقه مندیهای خود و همچنین تمامی جوایز و موفقیتهای کاری خود را در آن درج کنید. از یک مترجم خوب هم کمک بگیرید.

روی زبان انگلیسی خود تمرکز کنید و دانش زبانی خود را بکار بگیرید زیرا افراد تحصیل کرده در اسپانیا کم هستند بنابراین دانستن زبان انگلیسی باضافه مدارک تحصیلی شما یک مزیت به حساب می آید.

از طریق اینترنت دوستانی اسپانیایی پیدا کنید و از آن ها کمک بگیرید. به کارفرما ثابت کنید که اسپانیا را دوست دارید. و نیروی کاری موقتی نخواهید بود. در عین حال به همه ی فرصتهای شغلی فکر کنید هرچند زیاد جذاب نباشند.

مشاغل مورد نیاز و درآمد

مشاغلی که در اسپانیا بیشترین نیاز به نیروی کاری را دارند شامل حسابداری، IT ، آموزش دانشگاهی ، آموزش زبان انگلیسی، مهندسی مکانیک ، صنایع، نیروی دریایی،عمران ، معماری، کشتی، برق، مدیریت پروژه، گردشگری، فروش ، ام بی ای، خلبان و اتش نشان و روابط تجاری، پزشکی، رسانه، املاک و مستغلات وهتلداری میشود.

فرد متقاضی کار در اسپانیا باید بتواند درآمدی بالای حداقل درآمد کاری در اسپانیا داشته باشند تا بتوانند اقدام به اقامت دائم نماید و میزان درآمد شغلهای متعدد در اسپانیا از 3700یورو تا 12000 یورو متغییر می باشد.

فرد متقاشضی کار پس از 5 سال اقامت کاری می تواند اقدام به اقامت دائم و پاسپورت کشور اسپانیا نمایید که با پاسپورت اسپانیا می توان به 129 کشور بدون ویزا سفر کرد.

مدارک لازم جهت اقامت کاری

گواهی سلامت

گواهی عدم سوء پیشینه

مدارک هویتی که شامل شناسنامه و پاسپورت می شود

ارائه کد کار که از طرف تامین اجتماعی و کارفرما تایید شده

ارائه قرارداد کاری از طرف کارفرما در اسپانیا که مورد تایید وزارت کارو بازرگانی اسپانیاست

ارائه نامه مخصوص فعالیت شرکت مورد نظر

ارائه تمکن مالی متقاضی

چکیده مطالب

1آیا کار در اسپانیا نیاز به مدرک زبان دارد؟

بله، متقاضیان بایستی سطحی از دانش زبان اسپانیایی با توجه به نوع شغل و حرفه، فرا گرفته باشند.

2آیا در شرایط اخذ ویزای کار اسپانیا، امکان الحاق همزمان همراه وجود دارد؟

در ابتدا متقاضی باید در خاک اسپانیا حضور یابد و پس از عقد قرارداد می تواند درخواست الحاق همراه به خود را بدهد.

3آیا نیاز است سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی باشد؟

بله، نیاز است افراد، سابقه کاری خود را مرتبط با رشته تحصیلی آکادمیک خود نشان بدهند.

4محدودیت سنی در شرایط اخذ ویزای کار اسپانیا چقدر است؟

معمولا افراد تا سن 45 سالگی فرصت درخواست کار را دارند. معمولا افراد زیر 40 سال نیز از شرایط مطلوب تری برخوردار هستند.

اطلاعات مورد نیاز اسپانیا

تمکن مالی اسپانیا اخذ اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی تمکن مالی مورد نیاز برای مهاجرت به اروپا هلدینگ کاروانیک
اسپانیا
حسین آردم

عناوین یکی از پرطرفدارترین روش های دریافت اقامت کشور اسپانیا، روش تمکن مالی می باشد. در این روش، فرد متقاضی بدون انتقال سرمایه به کشور اسپانیا،

بیشتر بخوانید »
اخذ اقامت به روش تمکن مالی مهاجرت اقامت هلدینگ کاروانیک
اخبار و منابع
حسین آردم

اخذ اقاما یونان و اسپانیا و مقایسه شرایط و بررسی هزینه های هر کدام با یکدیگیر و مزایا و معایب آن ها توسط کارشناسان خبره

بیشتر بخوانید »
اخبار و منابع
حسین آردم

اقامت اسپانیا و پرتغال از طریق تمکن مالی و اخذ اقامت اسپانیا و پرتغال و مقایسه شرایط مختلف آن ها با هم از طریق هلدینگ مهاجرتی کاروانیک

بیشتر بخوانید »