اقامت از طریق ثبت شرکت دراسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت 2021

موضوعات

کشور اسپانیا به عنوان کشوری که عضو اتحادیه اروپاست از بسیاری امکانات و شرایط خوبی جهت سرمایه گذاری و رشد شخصی برخوردار است، در گذشته اقتصاد کشور اسپانیا با بحران همراه بود ولی از سال 2008 تا به امروز اقتصاد خود را رشد داد و به عنوان دهمین کشور اقتصادی دنیا شناخته می شود. یکی از روشهای رفتن و اقامت گرفتن در اسپانیا ، ثبت شرکت در آن می باشد بدین گونه که با ثبت شرکت امکان اقامت یکساله به شما خواهد داد که قابل تمدید است و بعد از 5 سال فعالیت اقتصادی در آن کشور امکان اقامت دائم و دریافت پاسپورت وجود دارد.

این روش مهاجرتی نسبت به روشهای دیگر از هزینه بالاتری برخوردار است بنابراین دانستن اطلاعات لازم و ضروری می نماید. درادامه هلدینگ مهاجرتی کاروانیک اطلاعات پایه و اساسی را در راستای ثبت شرکت اسپانیا به خدمت شما می رساند.

ثبت شرکت در اسپانیا

معمولا راههای مختلفی برای ثبت شرکت در اسپانیا وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

خریداری یک شرک آماده به کار یا در حال فعالیت داخل اسپانیا

–  خریداری سهام شرکتی بزرگ در اسپانیا

–  ثبت شرکتی تحت تابعیت یک شرکت اسپانیایی ( زیرمجموعه شرکت اسپانیایی)

–  از طریق خود اشتغالی و راه اندازی کسب و کار شخصی

افتتاح نمایندگی یک شرکت ایرانی داخل اسپانیا

به طور تقریبی حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت شرکت در اسپانیا مانند دیگر کشورهای اروپایی معادل 60 هزار یورو می باشد.

فرآیند و مراحل ثبت شرکت

تمامی افراد خارجی برای ثبت شرکت در اسپانیا نیاز به دریافت کد اقتصادی NIE دارند. این کد به وسیله یک وکیل اسپانیایی که مدارک شما از جمله مدارک هویتی و رسید پرداخت مبالغ مربوطه و اظهارنامه شما را میگیرد و پس از بررسی درخواست کد اقتصادی می نماید.

پس از تایید نام شرکت یک کد شناسایی مالیاتی از طرف سازمان مالیاتی اسپانیا صادر میشود وس از آن تاییده حساب بانکی شما در اسپانیا با حداقل سرمایه 3000 یورو دریافت میگردد.

به منظور ثبت شرکت در اسپانیا، ارائه یک طرح توجیهی اقتصادی برای سه سال آینده ضروری می باشد که در آن سودآور بودن شرکت خود را شرح می دهد.

پس از طی کردن این مراحل با مراجعه به سفارت اسپانیا ویزای مربوطه صادر خواهد شد.

اقامت از طریق ثبت شرکت

پس از انجام مراحل ثبت شرکت در اسپانیا و مهاجرت به آنجا اقامت یکساله به شما و خانواده شما داده خواهد شد که قابل تمدید تا 5 سال می باشد و با گذشت 3 سال از اقامت شما میتوانید برای اقامت 5 ساله اقدام کنید و بعد از 5 سال اقامت موفقیت آمیز و رشد و گسترش کسب وکار شما و همچنین پرداخت به موقع مالیات و درآمد کارکنان خود می توانید برای اقامت دائم و پاسپورت اسپانیا درخواست بفرستید. با پاسپورت اسپانیا می توانید در 129 کشور دنیا سفر کنید.

مزایای اقامت از طریق ثبت شرکت

  1. عدم نیاز به مدرک تحصیلی و زبان
  2. امکان دریافت اقامت برای تمام اعضای خانواده ( تحت تکلف)
  3. امکان فعالیت در بازارهای اروپایی
  4. امکان درخواست اقامت دائم پس از 3 سال
  5. امکان مسافرت به تمامی نقاط دنیا
  6. امکان افتتاح حساب بانکی
  7. استفاده از برند اروپایی در بیزنس خود

چکیده مطالب

1آیا از طریق ثبت شرکت می توان اقامت اسپانیا را به دست آورد؟

همان گونه که در بررسی شرایط سرمایه گذاری در اسپانیا بیان شد، ثبت شرکتی که حالت کار آفرینی داشته، طرح تجاری مفیدی داشته باشد و منجر به اشتغال زایی در اسپانیا شود منجر به اقامت اسپانیا خواهد شد.

2آیا در مدت پنج سال اولیه، برای سفر به کشورهای دیگر محدودیتی وجود دارد؟

خیر. شما بدون هیچ محدودیتی مجاز به سفر به تمامی کشورهای حوزه شنگن هستید. اما اگر بخواهید به خارج از حوزه شنگن سفر کنید، در هر 180 روز تنها 90 روز، مجاز به سفر هستید.

3شرایط تمدید اقامت اسپانیا از طریق ثبت شرکت چیست؟
  • پرداخت به موقع حداقل مبلغ مالیات (با توجه به نوع Business متغیر است)
  • عدم ارتکاب جرائم کیفری
  • سودآور بودن شرکت

اطلاعات مورد نیاز

اخبار و منابع
tara

اخذ اقاما یونان و اسپانیا و مقایسه شرایط و بررسی هزینه های هر کدام با یکدیگیر و مزایا و معایب آن ها توسط کارشناسان خبره

بیشتر بخوانید »
اخبار و منابع
tara

اقامت اسپانیا و پرتغال از طریق تمکن مالی و اخذ اقامت اسپانیا و پرتغال و مقایسه شرایط مختلف آن ها با هم از طریق هلدینگ مهاجرتی کاروانیک

بیشتر بخوانید »
اخبار و منابع
tara

ویزای تحصیلی( پزشکی در اسپانیا) موضوعات ویزای تحصیلی ( پزشکی در اسپانیا) اخذ ویزای تحصیلی، کشور اسپانیا عضو اتحادیه اروپا و از آب و هوایی معتدل

بیشتر بخوانید »

چکیده مطالب

1Question #1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
2Question #2
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

اطلاعات مورد نیاز

ثبت شرکت در دبی موضوعات تاریخ بروزرسانی: اردیبهشت ۱۴۰۰ ثبت شرکت در امارات دبی یکی از مهمترین شهر های امارات متحده عربی است و به دلیل

بیشتر بخوانید »

اخذ پاسپورت دومینیکا و مزایای آن موضوعات تاریخ بروزرسانی: اردیبهشت ۱۴۰۰ دومینیکا دومینیکا، کشور جزیره‌ای کوچک در واقع در حوزه دریای کاراییب شرقی است. این جزیره

بیشتر بخوانید »

کشور استرالیا سرمایه گذاری در استرالیا کشور استرالیا از لحاظ اقتصادی سیاسی اجتماعی در سالهای اخیر توانسته کشوری مستقل و خود محور و قوی از نظر

بیشتر بخوانید »